Vše o nákupu

Doprava a platba

Kupující si může vybrat způsob dopravy své objednávky.

PPL

Cena: 99 Kč (+ dobírka)

  • lhůta doručení do druhého dne
  • doba doručení v pracovní dny 8:00 – 18:00
  • v případě nezastižení adresáta, zanechává doručovatel oznámení o uložení zásilky ve schránce, poté se pokusí balík doručit ještě následující den

ČESKÁ POŠTA

Cena: 150 Kč (+ dobírka)

  • doručení zásilky na jakoukoli adresu v ČR
  • v případě nezastižení adresáta na uvedené adrese, zanechává doručovatel oznámení o nedoručení zásilky a ta zůstává uložena na poště po  dobu 7 dnů , kde si ji můžete osobně vyzvednout  

SLOVENSKÁ POŠTA

Cena: 290 Kč (+ dobírka)

  

Při objednávce nad 1999 Kč včetně DPH je doprava zcela zdarma pouze v rámci celé ČR.

Termín dodání

Objednané zboží, které máme skladem, expedujeme ještě tentýž den, nejpozději však následující den. Tudíž lhůta obdržení zboží by neměla překročit 2-3 pracovní dny. Zboží si lze také osobně vyzvednout na našich prodejnách.

Vrácení či výměna zboží

Všem našim zákazníkům poskytujeme ochranou lhůtu 14 dnů na vrácení zboží bez udání důvodu. Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 30 dnů od odstoupení od smlouvy  na jím uvedený bankovní účet  popř. po dohodě jiným způsobem.

Záruka na zboží

Záruční lhůta pro námi prodávané zboží činí 24 měsíců. Za všech okolností se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc. V případě, že objeví na zakoupeném zboží v průběhu záruční lhůty vadu, má zákazník právo na reklamaci. Formulář pro vrácení zboží  si můžete stáhnout zde.

Kamenné prodejny    

Provozujeme tři kamenné obchody s hračkami a proto většinu zboží máme ihned k dodání. Naše prodejny si můžete prohlédnout na stránce Kontakty. Navštivte nás, naši odborně vyškolení pracovníci se Vám budou rádi věnovat.